Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»

19 жовт. 2017
Керівники наукових секцій КМАНУМ: Мітленко Лариса Олександрівна, Піскова Світлана Вікторівна та Мірошниченко Олександр Іванович стали учасниками освітньої академії «Intel», яка щорічно проводиться в рамках конкурсу «Intel Techno-Ukraine».

«Освітня академія Intel» - науково-практична конференція для керівників проектів, вчителів, метою якої є надання всіх необхідних знань про формальну та змістовну частини учнівського проекту, а також ознайомлення вчителів із передовим досвідом навчання науці та інженерії у середній школі.

Під час заходу педагоги обмінялися досвідом та практичними навичками, які допомагають каталізувати інтерес учнів до вивчення точних, природничих та інженерних наук, створювати умови для інтелектуального розвитку та підтримки обдарованих дітей і служать підвищенню педагогічної кваліфікації викладачів.

Всі учасники науково-практичної конференції отримали сертифікат учасника «Освітньої академії Intel».