Науково-технічний конкурс «Intel-Техно Україна 2017-2018»

19 жовт. 2017
З 10 по 13 жовтня 2017 року слухачі Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді брали участь у науково-технічному конкурсі «Intel-Техно Україна 2017-2018» та у Всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017».

Від нашого району на конкурсі представляли  свої роботи слухачі Кіровоградського МАНУМ, учні Новопразького навчально-виховного комплексу Лещенко Оксана та Марченко Назар (науковий   керівник Мітленко Лариса Олександрівна). Проекти оцінювалися науковцями, представниками різних інноваційних українських компаній.

10 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» відбулася виставка-презентація від Малої академії наук. На виставці-презентації від Кіровоградської МАНУМ представили свої проекти чотири юних науковця: Марченко Назар, Лещенко Оксана – слухачі секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» (науковий керівник Мітленко Л.О.) та Артеменко Артем, Самсонов Артем – слухачі секції «Теоретична фізика» (науковий керівник Мірошниченко О.І.).

Всього на виставці презентовано біля 80 робіт із різних регіонів України. Члени журі особливо відзначили 4 проекти, які мають вагоме значення у сучасному світі. Серед них Марченко Назар та Самсонов Артем, які крім диплома учасника нагородженні цінними подарунками.

Пишаємось наполегливістю, працелюбністю, творчістю та винахідництвом наших учнів! Безмежна вдячність науковим і педагогічним керівникам, батькам та всім, хто підтримував учасників!

Бажаємо молодим талановитим винахідникам, науковцям подальших професійних успіхів, визначних перемог та достойних нагород.