Впевнений старт педагогів ДНЗ

8 вер. 2017
07 вересня 2017 року в актовій залі відділу освіти відбувся семінар- нарада із керівниками дошкільних навчальних закладів району.

07 вересня 2017 року в актовій залі відділу освіти відбувся семінар- нарада із керівниками дошкільних навчальних закладів району, на якій було обговорено пріоритетні напрямки роботи дошкільної ланки освіти на 2017-2018 н.р., зокрема, рекомендації серпневої конференції педагогічних працівників. Педагоги ознайомились з нормативними документи щодо організації роботи дошкільних навчальних закладів у 2017/2018н.р., в тому числі з "Інструктивно-методичними рекомендаціями «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році»" (додаток до листа МОН України від 13.06.2017 № 1/9-322), а також обговорили зміст та особливості оновленої освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

З доповіддю «Про результати роботи системи дошкільної освіти району у 2016-2017 н.р. щодо забезпечення доступності якісної освіти та основні напрямки розвитку на 2017-2018 н.р.» виступила методист районного методкабінету Л.Логвінова, яка підвела підсумки роботи минулого навчального року, визначила стратегічні пріоритети розвитку дошкільної освіти району та шляхи їх реалізації.

Федоренко І.В., методист РМК, акцентувала увагу на попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, а також ознайомила присутніх із змінами у ведені окремих документів.

У ході семінару-наради керівники Протопопівського ДНЗ «Колобок» та Червонокам’янського ДНЗ «Малятко» презентували різні форми роботи щодо урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти, у т.ч. для дітей з особливими освітніми потребами та інвалідністю.

Педагогічним працівникам дошкільних закладів було доведено до відома лист Міністерства освіти та науки України від 17.08.2017 року № 1/11-8268, у якому вміщено Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році та графік роботи методичних формувань педагогів дошкільних навчальних закладів на 2017-2018 н. р.

З усіх питань порядку денного прийняті конструктивні рішення.