ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Вітаємо вас на офіційному порталі районного методичного кабінету

відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області

/Files/images/мартюшин.JPG

На теренах нашого району створені сприятливі умови для якісного, ефективного використання в управлінській та навчально-виховній діяльності можливостей інноваційних технологій і передового педагогічного досвіду. Освоєння та використання цих технологій є однією з важливих умов модернізації керівництва освітнім процесом, а також, що головне, дає можливість вдосконалювати навчально-виховний процес, робить його захоплюючим, глибоко пізнавальним. Сподіваємось, інформація, розміщена на нашому порталі, надасть можливість ознайомитись з творчими здобутками та передовим досвідом педагогів Олександрійщини. Чекаємо на цікаві, творчі пропозиції щодо модернізації, удосконалення галузі освіти.

Завідувач методичним кабінетом Мартюшина Т.Г.

Візитка РМК                                          Історія РМК

Персональні сайти працівників РМК

Персональний сайт завідувача РМК Мартюшиної Т.Г.
Персональний сайт методиста РМК Симоненко В.В.
Персональний сайт методиста РМК Максименко Т.І.
Персональний сайт методиста РМК Матяш Л.А.
Персональний сайт методиста РМК  Чабан О.М.
Персональний сайт методиста РМК Логвінової Л.Я.
Персональний сайт методиста РМК Федоренко І.В.
Персональний сайт методиста РМК Козир С.М.
Персональний сайт методиста РМК Козакової Н.А.
Персональний сайт методиста РМК Груші В.В.
Персональний сайт методиста РМК  Власенко Л.М.
Персональний сайт методиста РМК Шкідін Н.Т.
Сайт психологічної служби відділу освіти
Персональний сайт завідувача ПМПК

12 груд. 2017
Вчимося жити разом
11 грудня 2017 року на базі відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації було проведено семінар вчителів основ здоров'я та педагогів-тренерів превентивних проектів
7 груд. 2017
Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району
6 грудня 2017 року відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району

Родзинка
6 грудня у районному Будинку культури було проведено щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка». У ньому взяли участь учні закладів освіти району - учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю Центру дитячої та юнацької творчості.
7 груд. 2017
05 – 06 грудня 2017 року у місті Києві відбулася Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом».
7 груд. 2017
Користівські школярі – учасники Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч»
Учні Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч»