Перемога у спортивно-масовому заході «Cool Games»

19 лист. 2018
17 листопада 20018 року на базі навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» м.Олександрія проходили групові змагання обласного етапу спортивно-масового заходу «Cool Games».

Перемога у спортивно-масовому заході «Cool Games».

17 листопада 20018 року на базі навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» м.Олександрія  проходили групові змагання  обласного етапу спортивно-масового заходу «Cool Games».

Наш район представляли три команди, які стали переможцями районного етапу у своїх вікових групах:

• Новопразький НВК (2008-2009 р.н);
  • Косівського НВО (2005-2007 р.н.);
  • Червонокам’янський  НВО (2001-2004 р.н.).

У групі боротьба точилася між командами м.Олександрія, Олександрійського, Онуфрієвського, Світловодського районів. Учасники були дуже емоційними, а ігри видовищними.

За сумою набраних балів збірна команда Олександрійського району стала першою у груповому етапі і продовжить боротьбу у фіналі 24 листопада у м. Кропивницький. Так, тримати!