13 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та інформаційних технологій

Результати

Форум батьківської громадськості

Батьківський форум – це зустріч батьків, посадовців та педагогів з метою обговорення спільних дій з навчальними закладами у сфері національного виховання дітей та попередження і подолання негативних тенденцій у суспільстві.

За досвідом до Щасливської школи

Вчителі Щасливської школи ділилися досвідом та провели свято

«Управлінський діалог. Next»

Відбувся виїзний семінар керівників ДНЗ району
5 груд. 2016

Стартувала програма «ВЧИМОСЯ ПО ДОРОЗІ В ШКОЛУ»!!!!

За ініціативи голови Олександрійської районної ради Коріненко О.А. стартувала програма «ВЧИМОСЯ ПО ДОРОЗІ В ШКОЛУ», яку підтримала та почала реалізовувати начальник відділу освіти Полтавець О.А., що надасть можливість підвищення освітнього рівня школярів, які підвозяться до навчальних закладів району шкільними автобусами.
1 груд. 2016

Учасники освітнього руху Ed Camp на Кіровоградщині: вчителі-це кращі агенти змін!

Методист відділу освіти Ляшко Н.В. взяла участь у проведенні досить цікавого, змістовного зібрання педагогів-новаторів – міні-Ед кемпі
1 груд. 2016

Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.

Додаток 3 до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації 11.10.2016 № 699
1 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та трудового навчання

26 та 27 листопада 2016 року пройшли районні олімпіади з фізики та трудового навчання.
25 лист. 2016

Новопразькі вчителі - агенти змін в освіті

У м.Вінниця завершується останній модуль навчальної програми для українських вчителів "Про.Навички".
23 лист. 2016

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії

19 та 20 листопада 2016 року пройшли районні олімпіади з історії та географії.