Руками створена краса

29 бер. 2018
Проведено майстер-клас по виготовленню декоративних квітів для вчителів трудового навчання

Мистецтво створювати власноруч красиві речі і елементи декору по душі багатьом любителям провести час за рукоділлям. Прищеплюється це захоплення ще в дитинстві, зокрема і на уроках трудового навчання. І зацікавити дітей, розкрити їхні таланти покликані вчителі.

Під гаслом «Вмію сама – навчу інших» вчитель Щасливської ЗШ І-ІІ ступенів Федосенко Н.М. провела для колег майстер-клас по виготовленню декоративних квітів.

Люди завжди захоплювалися красою живих квітів, але оскільки вони швидко в'януть, на заміну прийшли рукотворні аналоги, які при правильному виготовленні не поступаються по красі живим і можуть довго радувати своєю красою.

Під керівництвом Наталії Миколаївни вчителі трудового навчання із 10 закладів освіти освоїли технологію виготовлення декоративних квітів із стрічок та тканини.

Знання та ідеї, отримані у ході майстер-класу, вчителі передадуть своїм учням та колегам, втілять в інтер’єрі свого закладу та домівки. Саморобні квіти можна оформити в композицію і прикрасити нею святковий зал чи вітальний куточок у школі, оздобити різноманітні шкатулки, рамки для фотографій, великодні вінки та інші вироби. Дуже модні зараз різні прикраси з квітів: шпильки і гумки, браслети і кільця, кольє, сережки і брошки, які можна подарувати близькій людині. Більше того, вміння робити штучні квіти своїми руками долучить учнів до екологічної культури, бережливого ставлення до природи.