Відбулася колегія відділу освіти

28 бер. 2018
Прес-реліз

28 березня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в роботі якого взяли участь члени колегії, керівники закладів освіти, керівники структурних підрозділів відділу освіти, методисти районного методичного кабінету.

На порядок денний було винесено питання:

1. Про підготовку та проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників закладів загальної середньої освіти (доповідач Михайленко С.Л., головний спеціаліст відділу освіти);
  2. Про хід виконання ст.30 Закону України «Про освіту» в частині забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти (доповідач Матяш Л.А., методист РМК);
  3. Про стан виконання норм харчування відповідно до Постанови від 22.11.2004 року № 1591 та санітарно-гігієнічний стан їдалень закладів освіти району (доповідач Варава Л.О., фахівець господарчої групи відділу освіти);
  4. Про виконання рішень колегії відділу освіти від 31 січня 2018 року (доповідач Михайленко С.Л., головний спеціаліст відділу освіти).

Доповідачі всебічно, обґрунтовано, з використанням наглядних матеріалів розкрили свої питання.

По кожному питанню членами колегії було прийнято конструктивне рішення, визначено конкретні терміни виконання.

У «Різному» піднімалися актуальні питання діяльності навчальних закладів району. Методист РМК Козакова Н.А. висвітлила питання підготовки вчителів до роботи в умовах Нової української школи та створення навчального середовища. Методист РМК Власенко Л.М. озвучила результати участі учнів району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Методист РМК Чабан О.М. виступила з інформацією щодо атестації педагогічних працівників атестаційною комісією ІІ рівня.

Засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації пройшло в організованому діловому стилі.