Тренінг учителів Нової української школи

28 лют. 2018
Проведена перша настановча та друга очна сесія

27 лютого 2018 року на базі загальноосвітнього закладу № 15 Олександрійської міської ради було проведено тренінг для вчителів початкових класів Нової української школи з проблеми "Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи".

Навчання провели тренери НУШ Кондратова В.В. - доцент кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічниї наук КОІППО ім. Василя Сухомлинського, Чернецька О.Г. - викладач  кафедри дошкільної та початкової освіти КОІППО та Тимофієва Ірина - викладач Олександрійського педагогічного коледжу ім В.О.Сухомлинського.

Вікторія Кондратова акцентувала увагу на ключові питання нового Державного стандарту початкової освіти, особливості організації освітнього середовища та інтегрованого навчання учнів 1 класів Нової української школи.

Олена Чернецька провела практичне заняття з освітньої галузі "Математика".

Ірина Тимофієва показала на практиці, як відбувається інтеграція  з різних суспільних галузей та практично ознайомила вчителів з різновидами ігрової діяльності першокласників.

Вчителі пілотних класів ЗШ№ 15 Лелека Людмила та Біленко Світлана провели тренінг з викоритання навчальних програм та проведення тематичних тижнів. Поділилася досвідом роботи по використанню різного виду  дидактичного матеріалу.

Присутні були дуже задоволені проведенням даного тренінгу та щиро  дякували його  організаторам за змістовне навчання.