Вчимося по-новому "Нова українська школа - шлях до нової освіти"

26 лют. 2018
Відбулося засідання голів шкільних методичних об'єднань вчителів початкових класів

На черговому засіданні  керівники методичних о'бєднань були ознайомлені з новими авторськими програмами "На крилах успіху" та "Інтелект України", які в першу чергу реалізують завдання Нової української школи та вчать учнів використовувати знання і навички у своєму практичному  житті. Було розглянуто  основні зміни, що стосуються навчання учнів та нові методики викладання предметів у Новій українській школі. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. Шевцова Н В. провела тренінг, на якому поділилася досвідом роботи по запровадженню нових технологій навчання  в рамках Нової української школи.

Методист відділу освіти Н. Козакова звернула увагу на зміни, до яких потрібно бути готовому вчителю в зв'язку з прийняттям нового Державного стандарту, на обов'язкове проходження вчителями 1 класу 2018/2019 н. року онлайн-курсу та надала методичні рекомендації щодо проведення ДПА у 4 класі 2017/2018 н. року.