Із славним ювілеєм!

Патріота України, Громадянина, поета, художника, педагога,
Сніжка Володимира Андрійовича,
із славним 80-річчям вітає педагогічна громадськість Олександрійського району
разом із колективом Головківського навчально-виховного комплексу.

Висловлюємо Вам, Володимире Андрійовичу, сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудре і вічне, за любов до дітей і рідного краю.
     Ваше серце завжди наповнене співчуттям, добротою і чуйністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділилися з дітьми.
     Вам вірили і вірять, Вас любили і люблять, шанували і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
     Шановний ювіляре, хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви не змарнували життя і на всіх життєвих дорогах прагнули бути професіоналом, чуйним і турботливим до людей.
     Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній.
Дозвольте Вас нам привітати,
Душею зичим не старіть,
Минулих днів не помічати,
А з кожним роком молодіть.
У радощах земних купайтесь,
Радійте доброті людей,