«Вчитель – це той, хто постійно вчиться»

21 лист. 2017
20 листопада відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів трудового навчання

20 листопада в актовій залі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів трудового навчання. Наріжним питанням теоретичного блоку була підготовка учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання: виконання завдань теоретичного туру, комплексної роботи, творчого проекту.

У ході практичного блоку «Лавка відунки», учитель трудового навчання Новопразького НВО Моздолевська Т.М. провела майстер-клас  ««Мандала» – шлях до себе», під час якого ознайомила учителів з виникненням, значенням та поширенням оберегу «Мандала», технологією його виготовлення. А далі під її керівництвом усі долучилися до плетіння спочатку 4-променевої, а потому 8-променевої мандали, яку індіанці називали «Око Бога».

Усі справилися з роботою на «відмінно»: за допомогою хитросплетіння різнокольорових ниток створили витончені візерунки. Тепер знання з технології виготовлення оберега, який може стати затишним декором в будинку і власним амулетом або талісманом, учителі передадуть своїм учням.

Процес виготовлення мандал має терапевтичний ефект, зокрема  при позбавленні від емоційного напруження і стресів, у чому переконалися усі присутні.