Семінар-практикум словесників району

20 лист. 2017
Відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури

У вчителі потрібно відбирати тих, хто народився "наперед", тобто "на завтра". А навчати їх повинні ті, хто народилися "на післязавтра". Всього лиш…»

17 листопада на базі Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури з проблеми «Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до ЗНО. Тестування як засіб педагогічного дослідження рівня якості знань, мовно-літературної освіти й ерудиції учасників освітнього процесу».  Метою семінару було виявлення оптимальних засобів,  методів та форм взаємодії педагога й учня, які сприяють підготовці учнів до ЗНО.
Учителі мали можливість ознайомитися з досвідом роботи словесників Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів з проблеми «Основні аспекти підготовки учасників освітнього процесу до ЗНО з української мови і літератури» та відвідати урок української мови  у 9 класі («Основні види підрядних речень», вчитель Гвоздецька Л.Д.).
     Учитель Новопразького НВК Бугайова Н.А. презентувала блог творчої лабораторії учителів української мови і літератури, де розміщено матеріали та посилання на інтернет-ресурси , які дають змогу якісно підготувати учнів до ЗНО з української мови і літератури.
     Методист Олександрійського РМК Симоненко В.В. провела для вчителів-словесників брейнстормінг «Я знаю, як підготувати учнів до ЗНО з української мови і літератури», який складався з декількох раундів: створити психологічний портрет сучасного вчителя-словесника, створити власне висловлення на тему «Чому практичний досвід значно корисніший за всяку теорію?» тощо. Також учасники семінару детально проаналізували  особливості тесту  зовнішнього незалежного оцінюванняз української мови і літератури у 2018 році.
     Підсумки семінару були підведені за «круглим столом».