Співаймо разом!

20 жовт. 2017
20 жовтня в районному Будинку культури з метою розвитку вокально-хорового мистецтва, пошуку талановитих дітей району, розвитку їх творчих здібностей та удосконалення виконавської майстерності відбувся традиційний районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом», приурочений Міжнародному дню музики, що відзначається 1 жовтня.

Цього року в конкурсі взяли участь 9 хорових колективів: Ізмайлівської ЗШ, Цукрозаводського НВК, Новоселівського НВК, Недогарського НВК, Попельнстівської ЗШ, Новопразького НВО, Користівської ЗШ, Попельнастівської ЗШ, Войнівської ЗШ.

Оцінювали конкурс журі у складі: методиста відділу освіти з питань роботи з обдарованими дітьми Л.Власенко, методиста вокально-хорового жанру районного Будинку культури В.Войтенко, методиста відділу освіти з музичного мистецтва Н.Козакової та директора районного центру дитячої та юнацької творчості О.Демченко.

За рішенням журі «Гран-Прі» фестивалю отримали колективи: Новопразького НВО (академічний спів), Попельнастівської ЗШ ( народний спів), Цукрозаводського НВК (естрадний спів). Дипломом І ступеня нагороджено хор молодшої вікової категорії  Попельнастівської ЗШ; дипломом ІІ ступеня – колективи Войнівської, Ізмайлівської та Користівської ЗШ; дипломом ІІІ ступеня – колективи Новоселівського та Недогарського НВК.

(Старша вікова категорія)

Номінація «Гран - Прі»отримали