Про проведення Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін

13 жовт. 2014
V Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін (далі - Турнір)

Департамент освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації інформує, що відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 №936 «Про затвердження Плану всеукраїнських
і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти» та від 22.05.2013 № 574 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін»,
зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 04.06.2013 за № 875/23407, у жовтні-грудні 2014 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений V Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін (далі - Турнір).
Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайті НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua та сайті Турніру www.vpd.inhost.com. на.
Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня 2014 р. заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті Турніру. Про місце та терміни проведення фінального туру Турніру буде
повідомлено додатково.

Додаткова інформація - на веб-сайтах: www.man.gov.ua.

на участь у фінальному турі Всеукраїнського Інтернет-турніру
                                                     із природничих дисциплін
_______________________________________________________________________________________                                                      (найменування навчального закладу)
просить дати дозвіл на участь команди у складі,