Запрошуємо до участі

19 трав. 2015
Про участь у Всеукраїнській школі професійного розвитку молодого педагога та методиста "Молодість та майстерність" у рамках Літньої школи освітян України

Інформація про проведення

Всеукраїнської школи професійного розвитку молодого

педагога та методиста «Молодість і майстерність»

Відповідно до Плану проведення науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів з проблем дошкільної та загальної середньої освіти у 2015 році Державна наукова установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, відділом освіти Очаківської районної ради  15-17 червня 2015 року проводять Всеукраїнську школу професійного розвитку молодого педагога та методиста «Молодість і майстерність», метою якої є сприяння професійному зростанню та підготовка резерву управлінських кадрів (далі – Школа).

До участі в роботі Школи запрошуються молоді спеціалісти загальноосвітніх навчальних закладів (зі стажем роботи до 5 років), педагогічні, науково-педагогічні працівники ОІППО, РМК/НМЦ, які відповідають за цей напрям роботи.

Напрями роботи Школи:

1.  Підготовка молодого педагога до інноваційної діяльності в умовах реформування освіти.

2.  Кластеризація освітнього простору: школа майбутнього лідера.

3.  Регіональні стратегії роботи з обдарованою учнівською молоддю.

4.  Патріотичне виховання учнів засобами предмета: технології успіху.

5.  Технології взаємодії з батьками та громадськістю.

Форма проведення: пленарне засідання, майстер-класи, коучинг, тренінги.

Заїзд учасників Школи відбудеться 15 червня 2015 року до 10.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Проїзд від залізничного вокзалу маршрутним таксі № 51, від автовокзалу – маршрутним таксі № 51, 13 до зупинки «вулиця Адміральська».

Витрати на відрядження – за рахунок сторони, що відряджає.

Про участь у роботі школи просимо сповістити до 25 травня 2015 року за телефонами:

0512)37-85-89 (приймальня МОІППО);

0679582650 (заступник директора МОІППО Бєлова Ірина Михайлівна);

0679169282 (доцент кафедри психології, педагогіки та менеджменту

МОІППО Шевченко Оксана Анатоліївна).