ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОКЛУБІВ - СПРАВЖНЄ СВЯТО МИРУ, ДРУЖБИ ТА СПІЛКУВАННЯ

18 трав. 2015
Традиційно, щороку школярі Олександрійщини беруть участь у святковому заході – районному фестивалі шкільних євроклубів «Олександрійщина святкує День Європи», ініційованого у 2007 році відділом освіти.

І цього року 15 травня члени  шкільних євроклубів зібралися на подвір’ї районного Будинку культури. Колона учасників фестивалю майоріла прапорами країн Євросоюзу та стрічками кольорів прапорів європейських країн.

Свято розпочалося перекличкою девізів, слоганів на європейську тематику. З вітальним словом до учасників свята звернулися голова Олександрійської райдержадміністрації Коломійцев А.О., голова Олександрійської районної ради Бойко М.С. та начальник відділу освіти Коріненко О.А.

Продовжив святкове дійство аеромайдан. Делегації кожного із 21 загальносвітніх навчальних закладів району під гучну музику та заклики відпустили у небесну далечінь повітряні кульки з розмальовками у кольори європейських країн та побажанням українцям стати членами ЄС.

Чудово пройшов  флеш-моб  «Танцювальна карта Європи», який провела керівник хореографічного гуртка ЦДЮТ Швець В.П. разом зі своїми вихованцями. Учні безтурботно і завзято виконували рухавки та доводили свою причетність до танцювальної столиці України.

Фейс-арт «Єврообличчя» та арт-майстерня пройшли цікаво та весело, учасники свята створювали малюнки прапорів країн ЄС на руках та обличчі та майстрували, виробляючи європрапорці.

А потім всі вирушили до зали Будинку культури, де розпочалася концертна програма  «Європейського вернісажу».  Ведучі запросили учасників свята до участі у програмі «Орел та решка», і відразу всі поринули у цікаву захоплюючу подорож. Презентації єврокраїн, яскраві національні костюми та пісні мовами країн Європи, цікава заочна подорож європейськими країнами, інсценівки  та запальні танці євроклубівців  ще раз наголосили на тому, що українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави.

Щоб мирним було сьогодення і майбутнє планети, по завершенні свята юні євроклубівці поєднали спокій і злагоду на землі символічними квітами миру.