Вітаємо Гейко Дар'ю з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

24 квіт. 2018
Вітання

У період з 19 по 24 квітня 2018 року в Києві відбувся ІІІ (заключний) Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Гейко Дар′я Євгеніївна,

учениця 9 класу Новопразького НВК  гідно представила Олександрійщину на Всеукраїнському рівні. Вона презентувала науково-дослідницьку роботу «Засоби вираження локативності у романі «Карби і скарби» Мирослава Дочинця» (відділення мовознавства, секція «Українська мова»).

Дар′я виборола ІІІ місце. Це справжня перемога та гідний  результат клопіткої праці!

Щиро вітаємо з перемогою юного науковця та її керівників – Волчанську Ганну Василівну, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови ЦДПУ ім. В.Винниченка та Пишну Галину Володимирівну, учителя української мови та літератури Новопразького навчально-виховного комплексу та бажаємо успіхів у майбутньому!