Школа педагогічної майстерності

25 бер. 2015
Важливе місце в структурі роботи методичного об’єднання вчителів математики посідає робота школи педагогічної майстерності. Сучасні комп’ютерні технології дозволяють більш ефективно вивчати окремі теми шкільного курсу математики.

24 березня 2015 року відбулося чергове засідання Школи педагогічної майстерності, в якому взяли участь молоді вчителі математики району. Тема заняття  - застосування ІКТ на уроках математики. Вчителі обговорювали питання використання комп’ютерних технологій при вивченні математики.

Учитель Новопразького НВК Луценко Т.А. презентувала урок математики з використанням мультимедійних технологій, Александрова Ю.М., вчитель Новопразької ЗШ № 2 І-ІІІ ст. поділилась досвідом використання он-лайн тестування при підготовці учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. У обговоренні питання використання презентацій при поясненні нового матеріалу та в позакласній роботі взяли участь вчителі Протопопівської ЗШ І-ІІІ Ліпова А.О., Користівської ЗШ І-ІІІ ст. Чернецька В.Д. Разом з учителем Цукрозаводського НВК Дмитренко Ю.В. колеги обговорили створення нової програми «Атоматизоване робоче місце вчителя». Вчителі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. Артеменко О.Г, Комінтернівського НВК Нєвєрова В.М., Щасливської ЗШ І-ІІ ст. Дзюба Є.С. розповіли про застосування комп’ютера при складанні завдань для тематичної атестації та контроль знань.