МИ РАЗОМ!

3 квіт. 2018
Заходи до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про проблему аутизму

2 квітня - Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму (World Autism Awareness Day). Мета цієї дати — підкреслити необхідність допомагати людям, що страждають цим захворюванням та підвищувати рівень їх життя. Адже чисельність дітей, які страждають аутизмом, висока у всіх регіонах світу і має величезні наслідки для дітей, їх сімей, громад і товариств.
     У рамках Дня у Протопопівській ЗШ І-ІІІ ступенів були проведені різнопланові заходи, присвячені певній темі. Учні 8 класу долучилися до флешмобу «Одягни щось блакитне! Сьогодні день підтримки людей з аутизмом!», адже саме цей колір вважається символом проблеми аутизму і є кольором організації Autism Speaks. В день поширення інформації про аутизм, з метою привернення уваги до питань аутизму, по всьому світу запалюються сині вогні.
     Учні 5-6 класів разом із соціальним педагогом та класними керівниками опрацювали буклети «Допомога дітям з аутизмом «Квіти Життя»», «10 фактів про аутизм».
     Старшокласники переглянули відеоролики: «Діти-аутисти та Україна», «Життя наново. Діти-аутисти. Які вони?», «Світ очима дітей аутистів».
     Заходи, які проходили під девізом «Ми разом!», виховують у підлітків  толерантність – це саме те, чого так не вистачає сьогодні людям: терпіння, терпимості, розуміння, дружнього ставлення, адекватного сприйняття.