ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «Здай кров заради життя»

26 лют. 2018
Відповідно до наказу відділу освіти від 28.11.2017 року №238 з 10 грудня 2017 року по 7 лютого 2018 року у закладах освіти Олександрійського району було проведено І етап Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».

На розсуд журі ІІ етапу було представлено 18 робіт. Учасниками конкурсу  стали учні  Лікарівського НВК, Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Червонокам’янського НВО, Ясинуватської ЗШ І-ІІ ступенів, Головківського НВК, Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів, Куколівського НВК, Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Новопразького НВК, Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Всі конкурсні роботи були завершеними, художньо оформленими  та відображали ідею необхідності  активної участі громадян у популяризації ідеї добровільного безоплатного донорства крові та пропагували здоровий спосіб життя.

При підведенні підсумків конкурсу та визначенні переможців члени журі відповідно до Положення враховували відповідність роботи цілям і завданням конкурсу, оригінальність ідеї, художнє виконання малюнку, новизну висвітленого сюжету, яскравість і виразність роботи, рівень інформативності та гасло, заклик, слоган.

Відповідно до наказу відділу освіти від 20.02.2018 року №76 «Про підсумки проведення ІІ етапу ІІІ Міжнародного українсько-литовськог конкурсу «Здай кров заради життя» дипломом відділу освіти за зайняте І місце нагороджено ученицю11 класу Червонокам’янського НВО Жайворон Вікторію.

Грамотами відділу освіти за зайняті ІІ місця відзначено ученицю 7 класу Червонокам’янського НВО Конєву Ангеліну, ученицю 8 класу Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Лебеденкову Олександру, ученицю 8 класу Головківського НВК Дорунду Софію, ученицю 9 класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів Салажан Анастасію, ученицю 11 класу Новопразького НВК Пятник Карину.

Грамотами відділу освіти  за зайняте ІІІ місце нагороджено ученицю 6 класу Лікарівського НВК Сердюк Марію, учня 6 класу Новопразького НВК Климчука Віталія, ученицю 6 класу Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів Ткаченко Євгенію, Локотош Світлану, Киричевську Євгенію, учня 8 класу Куколівського НВК Шнякіна Ростислава, ученицю 9 класу Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів Сахно Сніжану, ученицю 9 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів Метку Олену, учениць 10 класу Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів Бандій Аміну та Мотуленко Аліну, ученицю 7 класу Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів Зінакову Ірину та ученицю 8 класу Півторак Ілону.

Подякою відділу освіти відзначено ученицю 4 класу Ясинуватської ЗШ І-ІІ ступенів Гудим Євгенію та ученицю 11 класу Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Лісовенко Олександру.