Педагогічний світанок – 2015

19 бер. 2015
Свято утвердження молодого вчителя

18 березня у затишній залі відділу освіти зібралось чимало глядачів на щорічний районний конкурс молодих спеціалістів «Педагогічний світанок – 2015». Цього разу за звання «Міс освітянка - 2015» змагалися 4 учасниці: Гавчук Катерина Олександрівна,  вчитель фізики та інформатики Добронадіївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів; Дударєва Тетяна Сергіївна, соціальний педагог Новопразького НВК; Скрипка Анастасія В’ячеславівна, вчитель початкових класів Користівської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів; Щербатюк Інна Ігорівна, вчитель початкових класів Ясинуватської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів.

Основна мета конкурсних завдань, що підпорядковувались темі «Патріотичне виховання дітей і молоді – запорука міцності держави», -  привернути увагу молодих учителів до важливості громадсько-патріотичного виховання учнів, як майбутніх громадян України; розвивати патріотичні починання на всіх етапах розвитку дитини.

У своїх візитках (а це – презентації, відеоролики, фрагменти уроків та виховних заходів) учасниці продемонстрували найкращі традиції свого навчального закладу щодо вшанування воїнів-інтернаціоналістів, учасників Великої  Вітчизняної війни та АТО, видатних людей рідного краю, патріотів; показали, як розвивається та поширюється волонтерський рух, як він допомагає українським  захисникам Вітчизни, зокрема, як до цього процесу долучені їх учні.

Кожен вчитель – це багатогранна особистість, яка відзначається неординарністю, смаком, талантом. Тож у другому турі молоді вчителі  презентували своє улюблене заняття і демонстрували свої уміння з написання віршів, художньої вишивки та вокального мистецтва.

У конкурсі стіннівок на тему «Громадсько-патріотичне виховання учнів -  майбутніх громадян України» журі оцінило творчу індивідуальність учасниць у створені мас-медійного продукту, в якому використано власний досвід молодого вчителя та досвід закладу.

Усі конкурсантки гідно витримали випробування на всіх етапах і були нагороджені дипломами відділу освіти та цінними подарунками районної профспілкової організації. Перемогу і звання «Міс освітянка-2015» здобула Щербатюк Інна Ігорівна, вчитель початкових класів Ясинуватської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів.