Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя!

28 лист. 2017
В ЛАНАУ відбулись консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ

Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя!

18 листопада 2017 року в Льотній академії Національного авіаційного університету відбулися консультаційні заняття для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. На цей раз Кропивницький відвідали 32 учні закладів освіти Олександрійського району. Діти були вражені урочистою зустріччю з цікавою програмою, екскурсіями, виставками.

Але головним було навчання у секціях. Наукові керівники плідно працювали зі слухачами, розглядалися питання, які стосуються написання контрольних робіт, наукового дослідження, підготовки до Всеукраїнського конкурсу-захисту. Учні отримали необхідні знання, проконсультувалися з приводу своїх наукових робіт. Доброю традицією КМАНУМ стало поєднувати цікаве з корисним!