Thanksgiving Day

23 лист. 2017
У Протопопівській школі започаткували відзначення Дня подяки

Щороку в четвертий четвер листопада у США відзначається День подяки.
     23 листопада у Протопопівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів започаткували відзначення цього свята. Захід був підготовлений волонтерами Корпусу Миру США в Україні Алессандрією Хаймес та Ванессою Сміт, строк роботи яких в Україні завершується. Активними учасниками дійства були вчитель англійської мови Починко Т.О. і учні школи, а також гості - учні Користівської школи та їх педагог Права Р.О.
     Протопопівські школярі, через театралізовану композицію англійською мовою, познайомили гостей з історією Дня подяки. Волонтери провели конкурс між командами шкіл на краще знання традицій його святкування, серед яких було знання святкових страв, пісень тощо.
     Такі свята виховують повагу до чужої культури і історії, допомагають зрозуміти її, розвивають інтерес до вивчення англійської мови.
     Наприкінці заходу усі присутні були запрошені до святкового столу, де були страви, приготовлені власноруч волонтерами: запечене м'ясо із журавлиним соусом, солодощі та напої.
     Організаційну підтримку у проведенні свята надали директор школи Беляєва В.В., заступники директора Циганкова І.П., Дмитрієва Т.І., педагог-організатор Кищенко А.В.
     Свято сподобалося і дорослим, і дітям. Всі із задоволенням брали участь і дякували волонтерам за їх роботу не тільки українською, а й англійською!
     Вкотре ми долучилися до англомовної культури і занурилися в мовний простір легко і невимушено!