День Гідності та Свободи у Користівській школі

21 лист. 2017
У Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшли заходи під гаслом «Україна – країна гідності та свободи»

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 13.11.2014 року № 872 "Про відзначення Дня Гідності та Свободи" у Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшли заходи під гаслом «Україна – країна гідності та свободи»: єдиний урок «Україна – це територія гідності і свободи», загальношкільний захід "Україна - країна нескорених», години спілкування «Громадянський подвиг людей, які виступили на захист демократичних цінностей», метою яких було збагатити знання учнів про події революцій - Помаранчевої - 2004 і Євромайдану - 2013, пробуджувати  інтерес до історії української нації, виховувати повагу і шану до борців за свободу і незалежність Батьківщини, почуття патріотизму.

Учні переглянули відеопрезентацію документальних фільмів «Біль мого народу» про останні революційні події 2013-2014 р., документальний фільм «Двадцять свідчень про переламний день протистоянь на Майдані» (201 4р, реж. Спасов). Бібліотекарем закладу Чорнобривець Т.К. була організована викладка літератури «Помаранчева революція та Революція Гідності - шлях до євроінтеграції».

У перші дні після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Десятки випускників школи стали учасниками АТО, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. Учителем історії Данильчуком М.Г. була організована біля стенду «Герої поруч. Герої серед нас» інформаційна хвилина, під час якої учні дізналися багато цікавого про життєві шляхи випускників закладу, учасників АТО.