"Читаймо з користю!"

7 черв. 2016
Добронадіївські школярі відвідали газетну вечірку

Кожного дня в таборі «Веселка», що працює при Добронадіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, відбувається багато цікавих та захоплюючих заходів. 7 червня діти побували на газетній вечірці "Читаймо з користю!" у сільському будинку культури.

Газетна вечірка, яку підготували директор СБК Двалішвілі Т.Р., художній керівник закладу Футуйма Р.І. та завідуюча бібліотекою-філією Якимчук Л.І. стала найцікавішим заходом цього дня, адже і організатори, і учасники заходу впевнено долали "труднощі" цікавих ігор та конкурсів, які прививають любов до читання, розвивають зір, пам’ять, увагу: "Пошуки скарбів", "Цікава поза", "Снігова баба", "Костюм з газет", "Газетне сміття", "Танок на газеті". Несподівано на вечірку завітав сільський голова Коваленко Володимир Андрійович та взяв активну участь в одному із конкурсів.

Вечірка цілком захопила уяву дітей, була присвячена газетам, інтригуючим фактам з газетних статей та стала гарним приводом розширити кругозір підлітків. Треба відмітити, що цей вид відпочинку мав цінну рису - ніхто не був стороннім спостерігачем, а всі були активними творцями і учасниками дійства.