Табір «Патріот» зібрав активну, небайдужу молодь Олександрійщини

6 черв. 2016
Розпочав роботу п’ятиденний національно-патріотичний пришкільний дитячий оздоровчий табір «ПАТРІОТ»

6 червня 2016 року на Олександрійщині за сприяння народного депутата України Анатолія Івановича Кузьменка та фінансової підтримки ТОВ «УкрАгроКом» розпочав роботу п’ятиденний національно-патріотичний пришкільний дитячий оздоровчий табір «ПАТРІОТ». Це пілотний проект, в якому освіта і соціально активний бізнес виступають партнерами заради кращого майбутнього наших дітей.

Завдання табору - спонукати свідому українську молодь замислитися над тим, що саме вона може зробити для розбудови патріотично налаштованого  суспільства та визначити коло молодих людей, які бажають зробити свій внесок у становлення здорового суспільства в Україні. Програма табору "ПАТРІОТ" насичена екскурсійними та розважальними заходами, а також зустрічами із цікавими особистостями. Ті добрі справи та власні проекти, які будуть реалізовані вихованцями табору, матимуть дієві результати та привернуть увагу громадськості, а отже головна мета проекту — заохотити суспільство думати та творити добрі справи, сподіваємось, виправдає себе.

Відпочиватимуть в таборі 30 активних, творчих, ідейних учнів Протопопівської, Користівської загальноосвітніх шкіл та Цукрозаводського навчально-виховного комплексу.

Комерційний директор ТОВ «УкрАгроКом» Павло Фесюк разом з  помічником народного депутата України Анатолія Кузьменка Оленою Святець, селищним головою Вікторією Лисенко взяли участь в урочистому відкритті табору. Вони поспілкувалися з школярами, побажали приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я, незабутніх вражень та нових творчих здобутків.

У перший табірний день юні патріоти відвідали Будинок футболу ФК «Олександрія», де зустрілися із молодіжним лідером – гравцем молодіжного складу ФК «Олександрія» (U - 19) Іваном Гурою. В активному діалозі школярі обговорили проблеми розвитку лідерських якостей молоді, активної життєвої позиції та вміння досягати успіхів кропіткою працею.