В.П.Правий - лауреат Всеукраїнського конкурсу «Модель методичної роботи - 2015»

2 черв. 2016
Інформація

Видавничою групою «Основа» в 2015 році було організовано та проведено Всеукраїнський конкурс «Модель методичної роботи - 2015». Мета конкурсу: знайти нові підходи до організації методичної роботи в сучасній школі та впровадження їх в роботу директорами та заступниками директорів з навчально-виховної роботи в своїх педагогічних колективах.

У  конкурсі взяв участь директор Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара Правий Віктор Павлович.  У  конкурсній роботі він описав своє бачення проведення атестації педагогічних працівників на основі кваліметричних досліджень та презентував організацію методичної роботи в школі, взявши за основу свою статтю «Управління персоналом», опубліковану у газеті «Директор школи».

Нещодавно було оголошено результати конкурсу. Журі  високо оцінило роботу освітянина Олександрійщини - Віктор Павлович став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Модель методичної роботи - 2015».

Вітаємо Правого Віктора Павловича і бажаємо неодноразових перемог, нових здобутків та щоденних успіхів!