Фестиваль «Перлини Олександрійщини» зібрав талановитих, успішних, активних

1 черв. 2016
Таланти, жага до перемоги, бажання бути кращими, бути попереду об’єднали сьогодні понад 100 талановитих дітей Олександрійщини.

В районному будинку культури зібралися учні, нагороджені золотими та срібними медалями, переможці обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, кращі хореографічні колективи, спортсмени, туристи на щорічне районне свято «Перлини Олександрійщини».

Учні, які отримали золоті та срібні медалі, були відзначені цінними подарунками, золотими ладанками, від голови районної державної адміністрації Богдана Курупа та голови районної ради Ольги Коріненко. Їх  батьки - отримали подяки за гідне виховання своїх дітей.

Переможці предметних олімпіад, обласних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, слухачі МАН отримали подяки та грошові винагороди від ТОВ «УкрАгроКом» . Привітати дітвору зі святом приїхав комерційний директор Павло Фесюк.

Свято відбулося за підтримки народного депутата України Анатолія Кузьменка.

Постійна турбота та фінансова підтримка цих небайдужих людей сприяють участі талановитих та обдарованих дітей в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, допомагають виборювати таку жадану перемогу та примножувати славу району.