Зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора

30 трав. 2016
Новини із навчальних закладів

27 травня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах Олександрійського району пролунав традиційний Останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення ще одного навчального року.

Учням середніх та старших класів він сповістив, що позаду залишилися шкільні будні, уроки, попереду – сонячне, яскраве літо, відпочинок та оздоровлення. Випускникам Останній дзвоник сповістив про те, що вони роблять крок у нове доросле життя.

Вітали учнів зі святом представники районної влади: голова районної ради О.Коріненко (Бутівський НВК), голова райдержадміністрації Б.Куруп і начальник відділу освіти О.Полтавець (Новопразький НВК), перший заступник голови райдержадміністрації Ю.Коваль (Головківський НВК), заступник голови райдержадміністрації  О.Безкровний (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів), керівник апарату райдержадміністрації О.Лисенко (Лікарівська ЗШ І-ІІІ ступенів), а також батьки, вчителі, сільська громадськість.

Виступаючи перед школярами, вони привітали всіх зі святом Останнього дзвоника, подякували вчителям за формування нового покоління українців, а батькам за всебічну підтримку своїх дітей.

Гості вручили шкільним колективам подарунки, побажали учням змістовно, цікаво провести канікули, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового навчального року.

Учні Новопразького НВК отримали гарний подарунок - голова райдержадміністрації Б.Куруп презентував інтерактивний мультимедійний комплекс (мультимедійна дошка Smart, 11 персональних комп’ютерів, підключення до мережі WF, багатофункціональний копіювальний пристрій), придбаний за кошти державної субвенції для покращення матеріально-технічної бази опорних шкіл. Він стане добрим помічником учителям і учням на уроках математики, інформатики, української мови і літератури, географії. Щоб навчання проходили у гарних умовах, районна влада забезпечила проведення ремонту у комп’ютерному класі.

Богдан Анатолійович Куруп вручив похвальні листи відмінникам навчання та грамоти і дипломи переможцям і призерам всеукраїнських і обласних конкурсів. Начальник відділу освіти Олена Орленівна Полтавець вручила подяки вчителям, які гідно підготували учнів-медалістів до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. 6 випускників навчально-виховного комплексу за гарні успіхи у навчанні і громадському житті отримали премії від сільської ради і керівника СФГ «Південне» Валькевича О.В.

Випускників Головківського НВК привітав перший заступник голови райдержадміністрації Ю.Коваль, сільський голова Кузьменко Т.В., а настоятель Свято-Іллінського храму архімандрит Христофор благословив випускників на добрі справи та подарував ікони і молитовники. Голова профспілки групи компаній «УкрАгроКом» Донець О.І. вручила грошові премії переможцям Всеукраїнських змагань з карате і футболу.

У Лікарівській ЗШ І-ІІІ ступенів керівник апарату райдержадміністрації О.Лисенко спільно із представниками Олександрійського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області вручили грамоти та подарунки учням – Гордєєву Сергію і Матулі Андрію, які проявили себе як справжні герої під час ліквідації наслідків стихійного лиха, а також подяки їхнім батькам за гідне виховання.

Ось і хвилююча мить… Звучить останній раз дзвінок. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Свято Останнього дзвоника у Новопразькому НВК

Свято Останнього дзвоника у Головківському НВК