Вітаємо з перемогою!

25 трав. 2016
Учениця Добронадіївської ЗШ - переможець Всеукраїнського юнацького конкурсу «В об’єктиві натураліста»

У період з 18 по 20 травня 2016 року в с.Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області проходив  фінал Всеукраїнського юнацького  конкурсу «В об’єктиві натураліста».

Тема цьогорічного конкурсу була присвячена вивченню особливостей та охороні ґрунтів рідного краю . У конкурсній програмі брали участь переможці обласних конкурсів –  представники 19 областей України . Кіровоградщину представляли троє учнів, серед них учениця 10 класу Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Скрипник Мирослава.

Окрім виступів та змагань  діти мали змогу вивчати навколишню природу Прикарпаття. Вони відвідали туристичні центри м.Надвірна та м.Яремче , пройшли стежками легендарного Довбуша та побачили його скелю.

За результатами змагань Скрипник Мирослава зайняла ІІ місце в номінації «Кращий слайд-фільм». Вона нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді . Відзнаку отримав і вчитель Федоров Вадим Миколайович , який брав участь у підготовці учениці.

Щиро вітаємо Мирославу та бажаємо подальших успіхів і перемог!