Новаторські ідеї

19 трав. 2016
Інформація

17 травня 2016 року директор Цукрозаводського НВК Тетяна Лещенко та заступник директора з навчально-виховної роботи Олександр Даценко брали участь у П’ятій методичній студії Полтавської регіональної школи (РШН) новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної освіти за темою «Міжрегіональна співтворчість шкіл новаторства Полтавщини та Кіровоградщини».

Учасники студії ознайомилися з 12 відеокастами керівників ЗНЗ, які представляли координатори регіональних шкіл новаторства Полтавщини та Кіровоградщини. Відеокаст дав можливість побачити особистість керівника та інноваційний досвід шкіл, реалізацію цікавих новаторських ідей.

П’ята методична студія сприяла співтворчості керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників Полтавської та Кіровоградської РШН та Міжрегіонального центру педагогічної освіти «Новатор»; популяризації інноваційного досвіду керівників ЗНЗ Полтавщини та Кіровоградщини. Учасниками студії відмічено: позитивний досвід упровадження смарт-технологій і хмарних технологій у навчально-виховний процес ліцею Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка; інформаційне забезпечення навчального процесу Цукрозаводського НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Олександрійської районної ради Кіровоградської області; результати участі у Всеукраїнському експерименті «Модульно-цільове проектування дидактичних одиниць у навчальному процесі гімназії: регіональний аспект» гімназії № 5 імені Тараса Шевченка м.Кременчука.

Крім того, учасники методичної студії відвідали парк Миру та музей історії м.Кременчука. Усі виступаючі отримали у дарунок бібліотечку педагогічної літератури Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського.

Програма методичної студії