Рік англійської мови в Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара

18 бер. 2016
Інформація

У Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, в рамках проведення Року англійської мови в Україні, проводяться різноманітні заходи. Серед них – участь у науково-методичному проекті «Якість освіти», який дає можливість підвищувати освітній рівень і якість володіння англійською мовою, розвиває творчі здібності учнів, активізує розумову діяльність учнів на уроках англійської мови.

Завдяки даному освітньому інтернет-ресурсу, вчитель англійської мови Права Раїса Олександрівна використовує авторські методики, а учні мають змогу вести прямий діалог з авторами підручників англійської мови А.Несвіт та О.Карп’юк.

Раїса Олександрівна використовує можливості проекту і в позакласній роботі з предмету, підвищуючи інтерес до англійської мови, розвитку загального кругозору в учнів, зокрема, поглиблення знань з історії  та культури Великої Британії.

Головним принципом використання українського проекту "Якість освіти"  є залучення всіх учнів школи до вивчення англійської мови, не залежно від рівня знань, пропонуючи їм завдання з освітнього ресурсу посильного рівня.