Освітяни Користівської школи представлені в інформаційно-іміджевій збірці «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти»

21 бер. 2016
Інформація

У п’ятницю, 18 березня 2016 року, в місті Кіровограді відбулася презентація збірки «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти», в якій представлена діяльність провідних навчальних закладів міста Кіровоград та області, передових творчих і спортивних колективів, непересічних особистостей, вражаючих своїми досягненнями.

У розділі «Педагогічна еліта Кіровоградщини» представлені кращі педагоги Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара: вчитель англійської мови Права Р.О. та вчитель початкових класів Токарєва Н.М.

Високо оцінено й музичні досягнення учениці закладу, вихованки Новопразької музичної школи  Яковлєвої Ірини в розділі «Талановиті діти Кіровоградської області».

Вітаємо учасників проекту з досягненнями та висловлюємо впевненість у їхніх нових успіхах і перемогах!