ВІТАЄМО переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України!

17 бер. 2016
Інформація

Кожного року учні-члени Малої академії наук та шкільних наукових товариств захищають свої проекти на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. У 2016 році від нашого району у конкурсі взяли участь 11 майбутніх науковців. Участь у конкурсі – це лише завершальний етап роботи, якому передувала величезна повсякденна праця. Учасники конкурсу – діти з активною життєвою позицією, вони спрямовують свої дослідження на поліпшення якості життя в нашій державі, на вирішення складних проблем сучасності. Їхня сміливість і завзятість є запорукою успішного майбутнього України.

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 березня 2016 року № 177

Дипломом І ступеня

відділення фізики та астрономії в секції «Аерофізика та космічні дослідження»  нагороджено за роботу «Використання роботизованих систем у космосі»

Калашник Тетяну,

ученицю 11 класу Новопразького НВК (учитель Мітленко Л.О.);

Дипломом ІІІ ступеня

в секції «Фізика»  нагороджено за роботу «Виконання лабораторних робіт з фізики за допомогою використання конструктора Lego»

Просяник Валентину,

ученицю 11 класу Новопразького НВК (учитель Мітленко Л.О.);

Дипломом ІІІ ступеня

в секції «Українська мова» за роботу «Структурно-семантичний аналіз мікротопонімів селища Нова Прага Олексанлрійського району Кіровоградської області»  нагороджено

Кісільова Максима,

учня 10 класу Новопразького НВК (учитель Бугайова Н.А.);

Дипломом ІІІ ступеня

в секції «Літературна творчість» за роботу «Пошук себе у слові»  нагороджено

Лещенко Оксану,

ученицю 9 класу Новопразького НВК (учитель Валькевич Л.А.);

Дипломом ІІІ ступеня

відділення  математики в секції «Математика»  за роботу «Основні методи розв’язання рівнянь вищих степенів»  нагороджено

Скуратовського Анатолія,

учня 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст. (учитель Чернецька В.Д.).

Учасниками обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали учні:

Чорний Олег, учень 11 кл. Новопразького НВК (учитель Петренко С.Г.) – відділення наук про Землю, секція «Географія та ландшафтознавство»;

Якубович Валерій, учень 10 кл. Новопразького НВК (учитель Попова В.І.) – відділення наук про Землю, секція «Географія та ландшафтознавство»;

Марченко Назар, учень 9 кл. Новопразького НВК (учитель Мітленко Л.О.) – відділення технічних наук, секція «Технічна творчість»;

Мосольд Максим, учень 10 кл. Головківського НВК (учитель Чабан В.В.) – відділення комп’ютерних наук, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»;

Гаврюшенко Роман, учень 10 кл. Головківського НВК (учитель Гришечкіна О.З.) - відділення екології та аграрних наук, секція «Екологія».

Дякуємо адміністрації та педагогічним  колективам навчальних закладів за створення дієвої системи виявлення, підтримки та розвитку обдарованої учнівської молоді.