Вчителі історії обмінялися досвідом

9 бер. 2016
Інформація

9 березня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії. Учителі історії району творчим використанням виховних можливостей уроків виховують в учнів риси патріота України, активного, компетентного громадянина, людини з демократичними цінностями. При цьому переваги надаються формуванню національної свідомості, мислення, прилучення школярів до загальнолюдських цінностей, виховання поваги до права і законів. Ляшко Н.В., методист районного методичного кабінету відділу освіти, вела мову про дистанційне навчання вчителів, познайомила педагогів із районними заходами із правової освіти населення на 2016-2020 роки, методичними рекомендаціями для проведення виховних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах на виконання Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України. Методист відділу освіти Чабан О.М. висвітлила можливості використання засобів комп’ютерної техніки під час здійснення навчально-виховного процесу з історії. Проте особливої уваги під час засідання було приділено підготовці учнів до проведення  державної підсумкової атестації.

У 2016 році випускний іспит з історії України учні 11-х класів складатимуть у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Іспит складатимуть як випускники, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, так і ті випускники, яким необхідно отримати лише оцінку державної підсумкової атестації з предмета. Результат виконання завдань першої частини буде зарахований як державна підсумкова атестація з історії України. Тому якісна підготовка до ЗНО з цього предмета є важливою складовою шляху до успішного майбутнього креативної, освіченої людини сьогодення.

Досвідом роботи із цього питання поділилися з колегами вчителі історії Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст.. Кривенець Л.М., голова методичного об’єднання вчителів історії, вчитель Куколівського НВК Флакей Н.М.

Змістовними були виступи вчителів історії Улянівської ЗШ І-ІІІ ст. Коломойця С.Д. та Лікарівської ЗШ І-ІІІ ст. Чабана В.Г. Віталій Григорович презентував свої напрацювання із теми «Галицько-Волинська держава», розроблені у комп’ютерній програмі «Presi». Коломоєць С.Д. презентував видання першого примірника навчального посібника «Історія Олександрійщини».

У межах проведення засідання відбулося обговорення підготовки та проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо відзначення 125- річчя з дня народження видатного діяча українського національно-визвольного руху Євгена Коновальця. З інформацією із даного питання виступила вчитель історії Войнівської ЗШ І-ІІІ ст. Рисухіна О.В.