22 лют. 2016
Засідання Школи педагогічної майстерності вчителів математики

18 лютого 2016 року на базі  Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів  відбулося засідання Школи педагогічної майстерності вчителів математики. Тема засідання – «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання у позакласній роботі з математики».

Учасників творчої групи вчителів математики гостинно зустріли адміністрація та вчителі математики Ліпова А.О. і  Діденко Ю.Ю.

Разом з методистом Власенко Л.М.  учасники засідання обговорили питання методики використання, створення та роботи в Google сервісах.

Керівник творчої групи, учитель математики та інформатики Цукрозаводського НВК Дмитренко Ю.В., провів тренінг для учасників по користуванню сайтом регіональної спільноти вчителів Кіровоградської області «Я – вчитель».

Вчитель математики Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів Ліпова Аліна Олександрівна разом з учнями 8 класу запросила гостей на математичний батл, метою якого було поглибити і розширити знання учнів з математики шляхом впровадження ІКТ в позакласну роботу. Змагалися команди дівчат «Жіноча логіка» та хлопців «Чоловічий розрахунок». Школярі продемонстрували свої вміння створювати та захищати презентації з історії математики, брати участь в інтерактивних конкурсах, створенні відеофільмів.

Члени творчої групи вдячні адміністрації навчального закладу за сприяння популяризації досвіду вчителів по використанню інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі.