15 лют. 2016
Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії

12 лютого на базі Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії із проблеми «Сучасні освітні технології. Інформаційне забезпечення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах».

Директор школи Правий В.П. презентував навчальний заклад, його матеріально-технічну базу та поділився планами на майбутнє щодо забезпечення оптимального функціонування навчального закладу.

Із особливою цікавістю учасники зібрання ознайомилися з науково-методичними розробками та переглянули друковані матеріали на шпальтах педагогічних видань Заслуженого вчителя України Правого В.П.

Приємно зазначити, що під час проведення уроку географії у 7 класі з теми «Північна Америка. Води суходолу» вчитель географії Самокрик О.М. використовувала необмежені можливості інтерактивної дошки. Цей  веб-ресурс було придбано за кошти районної державної адміністрації та використовується учнями і вчителями під час навчально-виховного процесу.

В ході розгляду питання «Впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчання географії як умова вдосконалення професійної компетентності вчителя» методист відділу освіти Ляшко Н.В. зазначила, що впровадження ІКТ у сучасну освіту суттєво прискорює передавання знань і накопиченого технологічного та соціального досвіду людства. Сучасні ІКТ, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу людині успішніше й швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін. Також,  активне й ефективне впровадження цих технологій в освіту є важливим чинником створення нової системи освіти, що відповідає вимогам ІС і процесу модернізації традиційної системи освіти. Важливість і необхідність впровадження ІКТ у навчання обґрунтовується міжнародними експертами і вченими.

Під час роботи круглого столу «Педагогічні умови формування географічного мислення в учнів під час вивчення географії  рідного краю»  відбувся обмін педагогічним досвідом.