Вітаємо вчителя історії Бутівського НВК Миколу Христонька - лауреата обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2016»!

12 лют. 2016
Відбулося урочисте вшанування переможців та лауреатів обласного туру XXІ всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016»

Очевидно, що найбільш популярний в освіті конкурс - це «Учитель року». Щороку кращі освітяни нашого району беруть участь у такому престижному заході. І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

10-11 лютого 2016 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда відбувся очний етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у чотирьох номінаціях: «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія», «Математика». На цьому етапі члени фахових журі ознайомилися із самопрезентаціями конкурсантів та оцінювали їхнє уміння розміщувати інформацію на власних інтернет-ресурсах, розробляти навчальні проекти та проводити урок.

У п’ятірку переможців у нормінації «Історія» увійшов вчитель Бутівського навчально-виховного комплексу Христонько Микола Петрович, який гідно пройшов усі випробування очного етапу обласного туру конкурсу.

Урочисте вшанування переможців та лауреатів відбулося у актовій залі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

Уся педагогічна громадськість Олександрійщини вітає Миколу Петровича з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів, вдячних учнів, поваги і підтримки колег!