Вітаємо переможців районних змагань з волейболу!

11 лют. 2016
10 лютого 2016 року на базі Куколівського НВК відбулися фінальні зустрічі команд переможців з волейболу серед юнаків та дівчат.

У зональних змаганнях з волейболу серед юнаків брали участь 14 команд і право змагатись у фіналі   вибороли чотири команди: Лікарівської ЗШ І-ІІІ ст., Новопразького НВК, Недогарського НВК, Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст.

З перших ігор заявку на перемогу зробили  команди двох закладів - Новопразького НВК та Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. У вирішальній грі перемогу здобула команда Новопразького НВК.

У підсумку місця розподілились таким чином:

- І місце - Новопразький НВК;

- ІІ місце - Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст.;

- ІІІ місце - Лікарівська ЗШ І-ІІІ ст.;

- 4 місце - Недогарський НВК.

У зональних змаганнях з волейболу серед дівчат брали участь 10 команд і право змагатись у фіналі   вибороли чотири команди: Войнівської ЗШ І-ІІІ ст., Куколівського НВК, Новопразького НВК, Недогарського НВК.

З першої гри було видно кращу технічну підготовку команди Новопразького НВК. Але, крім технічної підготовки, у змаганнях не останню роль відіграє психологічна підготовка спортсменів, тому боротьба за друге місце була запеклою і переможцем стала команда з кращою психологічною підготовкою.

- ІІ місце - Недогарський НВК;

- ІІІ місце - Куколівський НВК;

- 4 місце - Войнівська ЗШ І-ІІІ ст.

Команди переможці вибороли право представляти Олександрійський район на обласних змаганнях з волейболу у залік обласної Спартакіади школярів.