Засідання творчої групи з використання ІКТ у початковій школі

2 лют. 2016
Засідання відбулося у Користівській ЗШ І-ІІІ ст.

Засідання творчої групи з використання ІКТ в початковій школі відбулося в Користівській ЗШ І-ІІІ ст. Члени творчої групи обговорили важливі моменти використання ІКТ під час викладання предметів у початкових класах.  Вчитель 1 класу Хрієнко Інна Валеріївна познайомила присутніх зі створенням мультимедійних презентацій. На уроці читання було запропоновано різні види вправ, які підсилюють позитивну мотивацію навчання, активізують пізнавальну діяльність учнів.  В процесі обговорення уроку члени творчої групи відзначили значення використання ІКТ на уроках у початковій школі:

- допомога педагогу у його роботі;

- дозволяє проводити уроки на високому естетичному та емоційному рівні;

- забезпечує наочність , залучення великої кількості дидактичного матеріалу;

- розширюється можливість самостійної діяльності;

- забезпечується доступ до різних довідкових систем, електронних бібліотек, інших інформаційних ресурсів.