«Школа ХХІ століття»

8 груд. 2014
«Школа ХХІ століття»

5 грудня 2014 року у Києві відбулося урочисте нагородження кращих закладів освіти України – «Школа ХХІ століття». Цього року у конкурсі взяло участь понад 300 шкіл з усієї Україні, зокрема і два навчальні заклади Олександрійського району – Цукрозаводський навчально-виховний комплекс (директор Лещенко Тетяна Валентинівна) та Користівська  ЗШ І-ІІІ ступенів імені А.П.Гайдара (директор Правий Віктор Павлович).

Лауреатів та переможців привітали заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, вітальні слова надіслали Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич та голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський.

Конкурс «Школа ХХІ століття» засновано видавництвом «Шкільний світ» у буремні часи початку Революції Гідності і з того часу його аудиторія шириться і набуває все більшого охоплення.

Конкурс є загальнонаціональним і проводиться задля визначення найкращих менеджерів освітянської ниви.