Розпочав роботу районний координаційний Центр національно-патріотичного виховання

13 січ. 2016
Відповідно до розпорядження голови Олександрійської райдержадміністрації № 531-р від 21 грудня 2015 року, на базі Олександрійського районного центру дитячої та юнацької творчості (директор Демченко О.В.) створено районний координаційний центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Метою створення Центру є забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій щодо утвердження патріотизму, духовності, моральності, громадянської активності та формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління, здатного забезпечити вирішення завдань щодо консолідації суспільства, підтримання суспільної та економічної стабільності, зміцнення єдності України

Громадське обговорення необхідності створення Центру здійснювалося педагогічними працівниками та особами, які працюють в молодіжному середовищі та ставлять за мету своєї діяльності виховання громадянина -патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

Прогнозованими результатами діяльності районного Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді є методичне забезпечення організації проведення районних заходів (акцій, ігор, конкурсів, фестивалів, конференцій, семінарів, тренінгів, форумів та інших навчально-виховних, науково-методичних, інформаційно-просвітницьких та культурологічних заходів), спрямованих на утвердження патріотизму, духовності, моральності, громадянської активності та формування загальнолюдських цінностей, підтримку ініціатив молоді та її всебічний розвиток.

Керівником центру є Рушковський Олександр Олександрович, радник голови Олександрійської райдержадміністрації з питань надання допомоги учасникам АТО.