Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

13 січ. 2016
Щороку в Україні з листопада по січень серед учнівської та студентської молоді проходить Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс проходить у чотири етапи: І етап - шкільний, ІІ етап - районний (міський), ІІІ етап - обласний, ІV  етап – міжнародний. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, виховання пошани до національної культури й традицій.

Учні загальноосвітніх шкіл Олександрійського району є активними учасниками та переможцями на всіх етапах конкурсу. У цьому році переможцем ІІІ (обласного) етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стала учениця 4 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів Бабій Анастасія. Вона визнана кращою серед 103 учасників конкурсу, які боролися за перемогу в обласному етапі конкурсу.

Анастасія запрошена до участі у ІV - заключному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбудеться у місті Кіровограді 30 січня. А підготувала цю талановиту ученицю Токарєва Наталія Миколаївна – учитель початкових класів Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

А що саме головне, що переможцем у ІІІ етапі конкурсу Анастасія стала уже другий рік поспіль.