ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

14 груд. 2015
12 грудня 2015 року перевірити свої знання з англійської мови в умовах змагання зібралися 23 учні з 11 навчальних закладів району.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін - це інтелектуальні змагання, які сприяють розвитку пізнавального інтересу учнів, обґрунтованому вибору професії.

Кращі знання показали учні Новопразького НВК, Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів, Шарівського НВК. На жаль, І місце не виборов ніхто.

Вітаємо Кісільова Максима, учня 10 класу Новопразького НВК за зайняте ІІ місце!