Олімпіади - вид інтелектуального змагання між учнями

14 груд. 2015

Виявлення рівня навчальних досягнень учнів, розвиток обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін покликані предметні олімпіади. Вони допомагають розвинути дух суперництва, урізноманітнити навчальний процес.

Олімпіада – це чудовий спосіб зробити наше навчання дійсно цікавим, адже вибір предмету, по суті, залежить виключно від бажання учня, а наявність «жаги», «пристрасті» визначає рівень мотивації, яке є чи не найголовнішою вимогою при підготовці.

13 грудня 2015 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь учні 9 і 11 класів Бандурівської (вчитель Ковтун В.О.), Войнівської (вчитель Пасека О.П.), Ізмайлівської (вчитель Десненко А.М.), Користівської (вчитель Скібенко Ю.А.), Лікарівської (вчитель Косенко Я.А.), Олександрівської (вчитель Романів О.П.), Попельнастівської (вчитель Грама О.В.), Червонокам’янської (вчитель Марікуца М.А.) загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Бутівського (вчитель Абільхаірова Ю.М.) і Шарівського (вчитель Ковальова В.І.) навчально-виховних комплексів, Щасливської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Зайцева Н.М.).

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:

обслуговуюча праця 9 клас

ІІІ місце - Колісник Анжела (Щасливська ЗШ І-ІІ ступенів)

обслуговуюча праця 11 клас

ІІІ місце - Шеремет Тетяна (Ізмайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів)

технічна праця 9 клас

І місце – Тютюнов Сергій (Бандурівська ЗШ І-ІІІ ступенів)

ІІ місце – Бабін Владислав (Користівська ЗШ І-ІІІ ступенів)

ІІІ місце – Журило В. (Червонокам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів)

Гуру Дмитро (Бутівський НВК)

технічна праця 11 клас

І місце – Кругляк Геннадій (Користівська ЗШ І-ІІІ ступенів).

Щиро вітаємо переможців та призерів! Бажаємо творчих успіхів, злетів та не зупинятися на досягнутому. Сміливо крокуйте вперед!