Створення навчально-виховного середовища в початковій школі

30 лист. 2015
Однією з основних вимог Державного стандарту початкової загальної освіти є створення навчально-виховного середовища в початковій школі.

27 листопада на базі Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося чергове засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів з проблеми  " Створення навчально-виховного середовища у початковій школі".

Члени методичного об'єднання познайомилися з досвідом роботи педагогічного колективу початкових класів з даної проблеми.

Слухачі розглянули урок з природознавства в 3 класі( вчитель Губенко С. В.), урок математики в 4 класі (вчитель Руденко С.Г.) та презентації вчителів 1 та 2 класів ( вчителі  Цесько С. Б., Кашпуровська С.М.).

Під час обговорення уроків та презентаціії було розглянуто  основні чинники,які необхідно забезпечити вчителю під час викладання предметів у початковій  школі.