Проект учениці Протопопівської ЗШ отримав найвищу оцінку

9 лют. 2017
Презентація роботи музею отримала почесне І місце в області

07 лютого 2017 року учениця Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів Стецунова Арина, як переможець заочного туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Край, в якому я живу», була запрошена до участі в обласній конференції переможців заочних експедицій 2016 року, яка проходила у м.Кропивницьку.

В рамках роботи секцій проходив очний етап обласного конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв, на якому Арина презентувала шкільний проект «Зберігаємо, шануємо та використовуємо історичні пам’ятки села Протопопівки». У рамках цього проекту навчальним закладом проводиться велика робота по збору, дослідженню та використанню під час проведення виховних заходів етнографічних пам'яток, речей, знарядь праці, вишитих рушників, які зберігаються у шкільному музеї та у приватних колекціях жителів села. Цьогоріч у музеї було особливо людно - тут побували члени  районного методичного об'єднання вчителів історії, учасники ХVІІ спортивно-туристичних змагань між юними туристами Кіровоградщини, батьки учнів, вихованці дитячого дошкільного закладу.

Презентація роботи музею приємно вразила членів журі, і –наше почесне І місце в області!

Тож вітаємо від усієї учительської та учнівської спільноти Арину із заслуженою перемогою та бажаємо гідно презентувати свій проект на Всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться у м.Києві!