Ти вічний біль – Афганістан

10 лют. 2017
В Ізмайлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для старшокласників була проведена година пам’яті на тему «Ти вічний біль – Афганістан»

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в Ізмайлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для старшокласників була проведена година пам’яті на тему «Ти вічний біль – Афганістан» за участі керівника апарату Олександрійської райдержадміністрації, учасника бойових дій в Афганістані Лисенка Олександра Васильовича.

Захід супроводжувався переглядом відеофільму про події Афганської війни, виконанням пісень, декламуванням віршів. Олександр Васильович розповів про свою юність, обпалену війною, згадав бойових побратимів, з якими пліч-о-пліч виконував інтернаціональний обов’язок. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто не повернувся з тієї жорстокої війни.

Старшокласники дякували гостю за безцінні хвилини спілкування і на згадку про зустріч подарували Лисенку О.В. квіти і книгу.

Олександр Васильович побажав учням успіхів у навчанні, здійснення мрій, мирного буття і закликав завжди пам’ятати, шанувати  полеглих і піклуватися про живих.