Класний керівник у сучасній школі

9 лют. 2017
Відбулися зустрічі із педагогічними колективами Новоселівського НВК, Войнівської та Лікарівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Виховання учнів є незаперечною і найважливішою метою будь-якого суспільства. Недоліки та упущення у вихованні завдають суспільству непоправної шкоди. У зв'язку з цим головну роль у вихованні відводять класному керівникові, виховна діяльність якого охоплює безліч питань і є багатогранною як за змістом, так і за різноманітністю методів, форм і засобів педагогічного впливу на учнів. Яку б сторону вчення і практичної діяльності школяра ми не взяли, вона так чи інакше знаходить своє відображення в роботі його наставника, стосується обов'язків педагога.
     Класний керівник виступає як основний організатор морального виховання учнів у позаурочний час. Цілком зрозуміло, що діяльність класного керівника в цьому напрямі характеризується великою складністю, широким методичним різномаїттям і вимагає глибокого осмислення покладених на нього виховних завдань і педагогічних функцій.

Саме цим питанням і було присвячено ряд зустрічей, «круглих столів» із педагогічними колективами, членами методичних об’єднань класних керівників Новоселівського НВК, Войнівської та Лікарівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Слід зазначити, що цими колективами проводиться велика робота по організації змістовного дозвілля учнів, залученню їх до участі у різноманітних виховних заходах, роботі із батьками.

Хочеться побажати нашим виховникам творчого натхнення, нових злетів та вдячних вихованців!

Новоселівський НВК

Войнівська ЗШ І-ІІІ ступенів